Frissítve: 2017.10.29

Nagyszerű győzelem Monoron!... Monori SE II. - Aszód FC 2-5 (2:1)

A szeles időjárás miatt mindössze 12 néző előtt került sor a mai mérkőzésre, a szurkolók nagyrésze Aszódról érkezett, hazai részről hárman szurkoltak a monori csapatnak.A hazai csapat az első helyzetét rögtön gólra is váltotta a 10.ik percben, szerencsére nem tartott sokáig a hazaiak öröme, aszódi részről egy szögletet követően Sármány Viktor csúsztatta a labát a hazai kapuba: 1-1. Ezt követően egyik csapat sem tudott nagy helyzetet kidolgozni, egészen a 35.percig, amikor a hazaiak megszerezték ismét a vezetést: 2-1. Az eredmény a szünetig nem is változott. Térfélváltást követően immárm a vendég csapatnak kedvezett a széljárás, amit 2 perccel a második félidő kezdete után kamatoztatni is tudtak az aszódiak: egy félpályás felívelést követően a nagy szél miatt a hazai kapus kiejtette a labdát amire Szénási Ákos könyörtelenül lecsapott, így egalizálta az eredményt. Öt perccel később Kovács Kristóf szabadrúgásánál volt tehetetlen a hazai hálóőr. Miután megszerezte a vezetést az aszódi csapat, nem álltak be a fiúk védekezni, támadtak tovább, aminek meg is lett az eredménye: Vogel Márk egy remek összjátékot követően biztosította be a vendég győzelmet, majd 3 perccel a lefújás előtt Domján Péter félpályáról lőtt gólt, kihasználva az olykor viharos szelet.

Összefoglalva: Kitűnő játékvezetés mellett, teljesen megérdemelten nyert a vendég csapat, a második félidőben szinte helyzetig sem jutottak a hazaiak. Úgy kellett ez a győzelem mint egy falat kenyér...